Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren aksi belirtilmedikçe aynı gün içinde anlaşmalı olduğumuz “Aras Kargo” ya verilir. Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza gerekli bilgiler gönderilecektir.

Gönderilerimiz şeffaf kargo poşeti ile size teslim edilecektir. Siparişinizde eksik veya hasar gören ürün var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Aksi takdirde iade ve değişim yapılamamaktadır.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilememektedir. O yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Siparişinizde “Ödeme Seçeneği” ni sipariş esnasında seçmelisiniz. Kargo adresinize geldiğinde ödeme seçiminizi değiştirme şansınız bulunmamaktadır.

Fatura ve irsaliyeniz e-arşiv üzerinde tutulmakta olup mail adresinize gönderilecektir. Bu kapsamda fatura için sipariş formunda yer alan “Not” kısmına aktif olarak kullandığınız e-posta adresinizi yazmanız önemle rica olunur.

Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo tarafından size ulaşılamadığına dair bir SMS gönderilecektir. Size bırakılan telefon numarasından kargo firması ile bağlantıya geçip kargonuzu kargo firması adresinden teslim alabilirisiniz.

×